ბიოგრაფია

განათლება

  • სასწავლო უნივერსიტეტი "ვიტა", საფინანსო და საბანკო საქმე, 2007

 

სამუშაო გამოცდილება

  • საქართველოს ჭიდაობის ეროვნული ფედერაციის პრეზიდენტი, 2014 - 2016

 

საპარლამენტო საქმიანობა

კომიტეტი/ფრაქცია/პოლიტიკური ჯგუფი

  • ფრაქციაერთიანი ნაციონალური მოძრაობა“ - გაერთიანებული ოპოზიციაძალა ერთობაშია“, წევრი 31.05.2021-დან
  • სპორტისა და ახალგაზრდულ საქმეთა კომიტეტი, თავმჯდომარის მოადგილე 28.06.2021-დან
  • სპორტისა და ახალგაზრდულ საქმეთა კომიტეტი, წევრი 21.06.2021 – 28.06.2021

 

დელეგაციები/საბჭოები

დეპუტატმა მხარი არ დაუჭირა ახალი საჯარო სამართლის იურიდიული პირის სივრცითი და ქალაქთმშენებლობითი განვითარების სააგენტოს შექმნას, რითაც გაიზარდა ადმინისტრაციული ხარჯები.

„საქართველოს სივრცის დაგეგმარების, არქიტექტურული და სამშენებლო საქმიანობის კოდექსში ცვლილების შეტანის შესახებ“ N07-2/125/10. 23.02.2022.

_____________________

დეპუტატმა მხარი არ დაუჭირა შალვა ნათელაშვილისთვის სადეპუტატო უფლებამოსილების შეწყვეტის საკითხს

07.02.2022. N2-1329/22/10. 

_____________________

დეპუტატმა მხარი არ დაუჭირა ბადრი ჯაფარიძისთვის სადეპუტატო უფლებამოსილების შეწყვეტის საკითხს.

07.02.2022. N2-1326/22/10. 

დეკლარაცია

ფაილის ნახვა

მანუჩარ კვირკელია

X მოწვევა

საარჩევნო ფორმა

პარტიული სიით

წარმდგენი სუბიექტი

ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა

ამჟამინდელი პარტია

ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა

დაბადების თარიღი

1978-10-12

დეპუტატი
პარტიის ლოგო